RUSTY LOVE

Rusty Love #1Rusty Love #2Rusty Love #3Rusty Love #4Rusty Love #5

Výstavní aktualizace

Úvodní strana / Archiv novinek 2007-16 / Výstavní aktualizace

Výstavní aktualizace

Za poslední měsíc se toho semlelo hodně, staráme se o miminka a mezitím jsme si střihli kromě online sledování Crufts 2015 i nějaké to reálné vystavováníčko. 

Ve dnech 7. a 8.2. jsme se zúčastnily double CACIB v Brně. Pro holčičky Leiu a Viky to byla velká premiéra, do té doby se v hale nikdy nepředváděly, vlastně se předvádí jen u nás na dvorku a po polích :-). Po ránu to s Leiuškou fixovanou na starší ségru Vikynku nevypadalo nejnadějněji o to víc mne překvapila, jak rychle přišla na to, že to vlastně nic není a v kruhu podala poměrně přesvědčivý výkon. Za doprovod měly obě svého dědečka Fíčka. Celý víkend jsem strávila v příjemné společnosti našich "slavných reprezentantek" Gábinky s Verčou a matadorkou dlouhých uší Ivou Růžičkovou. Bylo to fajn, u závěrečných výstav jsme si i dost zařádily :-))))

A teď už k výsledkům.

Sobota 7.2.2015 - CACIB Brno - Cruft 2016 nomination

Rozhodčí: Miloš Kašpar

přihlášeno bylo celkem 85 retrívrů (na to, jak si mnozí z nich vždy stěžují na Facebooku na rozhodčí překvapivě plné kruhy :-)))

Leia - Kiss Me Quick Rusty Love - VN2 / 10 fenek nastoupilo do třídy (dorost)
Viky - I wanna Kiss Ya Rusty Love - V2 / 12 fenek (mladých)
Fíček - CIE, CIB Fiddle-De-Dees Morris Traveller (šampioni) V1, CAC, CACIB, BOB, BIG5, Crufts 2016 qualified 

Měla jsem velkou radost, zvlášť s ohledem na to, že jsme to absolutně nečekali, Fíček jel jako doprovod pro naše debutantky. Navíc byl celý zážitek podtržený slovy chvály pana rozhodčího, který dokázal ocenit v jaké kondici může být 7,5 letý pes a jeho slova mne zahřála u srdce snad ještě víc než kartičky s tituly. I když Cruftovou nominací tedy rozhodně nepohrdneme :-))))

V sobotu se moc dobře dařilo i zbytku naší výpravy a potomkům našich kluků:

Kiss and Tell Rusty Love (Winnie Verči Vokolkové) skončil ve třídě dorostu s oceněním VN1
Kiss for Luck Rusty Love (Roxynka Gábinky Mašínové) skončila před námi v dorostu na prvním místě s oceněním VN1
CIE Call Me Lucky Rusty Love stejné majitelky získala ve třídě šampionů ocenění V2, res. CAC a res. CACIB, CACIB a s ním i nominace na Crufts 2016 jí utekla o "jednu šampionku" - "Pinky" neboli Pinkerly Pinky-Winky v majetku Dany Kohoutové v CHS Danako, které tímto moc gratulujeme :-) 
náš "chráněnec" Cheek to Cheek Jack The Bear v majetku Barbory Břízové získal ocenění VN1 ve třídě štěňat
Další z našich odchovů Kiss From Billy Rusty Love v majetku Adély Podolské získala ve třídě dorostu fen ocenění velmi nadějná 
Fíčkův synátor Cyro Chip Poklad Orlicka v majetku Barči Břízové získal známku Velmi dobrá a dceruška Fíčka Bueno De Barbara Evening Melody v majetku Romči Špottové získala v nabitém dorostu fen známku velmi nadějná a třetí místo hned za Roxynkou a Leiuškou 

VŠEM MOC GRATULUJEME A DĚKUJEME ZA PREZENTACI NAŠÍ CHS NEBO GENŮ NAŠICH CHLAPCŮ A ZA ZPŘÍJEMNĚNÍ CELÉHO DNE PŘÁTELSKOU ATMOSFÉROU :-)

Zde najdete videa z výstavy (Díky Verče V.) aneb jak se převádí Vikynka a Leiuška poprvé na výstavě :-)

A zde pár obrázků (díky Ivě R., Magdě N. a dalším)

 

 

Neděle 8.2.2015 - CACIB Brno

V již o něco slabší sestavě jsme víkend zakončili druhou výstavou. Když socializace holek tak pořádná :-)

Rozhodčí: Duško Piljevič

Výsledky:

Leia - Kiss Me Quick Rusty Love - VN1/ 8 fenek nastoupilo do třídy (dorost)
Viky - I wanna Kiss Ya Rusty Love - V/ 11 fenek (mladých)
Fíček - CIE, CIB Fiddle-De-Dees Morris Traveller (šampioni) V2, res.CAC

Kiss From Billy Rusty Love v majetku Adély Podolské získala ve třídě dorostu fen ocenění velmi nadějná a Baruška Bueno De Barbara Evening Melody v majetku Romči Špottové získala ocenění VN2.

 

Hafshop Školení, semináře