RUSTY LOVE

Rusty Love #1Rusty Love #2Rusty Love #3Rusty Love #4Rusty Love #5

Sunny

Úvodní strana / Naši hafani / Sunny

Sunny

Sunny Day Av Vervik -  "Sunny"


 

Rodné jméno: Sunny Day Av Vervik
čekatelka titulu Polský šampion
Pohlaví: fena
Datum narození: 30.5.2008
Znamení: Blíženci
DKK (HD)
DLK (ED)
OCD:
0/0 (A)
0/0 
Neg.
PRA/CAT: neg. 2009
Zkoušky: OVVR
Výstavy: čekatelka titulu Polský šampion
BOS, CWC, V1, 4xV2
2xVN2, VN4,

 

Charakteristika

Sunnynka se narodila až v dalekém Norsku, ve světoznámé CHS VERVIK, chovatelky Anne-Margrethe Bjorvik. Je mi velkou ctí, že jsem dostala příležitost k výběru fenky dle mých preferencí ve vrhu norské šampionky NUCH Coco Chanel Av Vervik.

Anne-Margethe, díky za důvěru a tuhle úžasnou norskou holčičku.

Vybrala jsem si jí osobně z velmi vyrovnaného vrhu, jehož tatínek je švédský plemeník Gently's Days of Thunder (CHS Daintys - SWE).

Opět spoléhám na velmi silnou mateřskou linii (NUCH Coco Chanel Av Vervik), které to byl třetí a předposlední vrh, kde předchozí měli vynikající zdravotní výsledky, za níž stojí základní fena CHS Vervik NUCH Dasty Golden Daffodil. Ta je obsažená ve všech rodokmenech fen v majetku CHS Vervik a mnoha jiných vynikajících představitelích CHS Vervik v prestižních CHS ve Skandinávii i jinde v Evropě. Za zmínku stojí:

Sa Sot av Vervik (Vervik, NOR), Epleboom Av Vervik (Vervik, NOR), NUCH Siste Nytt Av Vervik (Vervik, NOR), DKUCH Eplegutten av Vervik (Golden Countrysides, DK), NUCH SUCH SVCH Eplepai av Vervik (Dream Max, SWE), NUCH Octavia av Vervik (Fab Fours, NOR), NUCH Bik Bok av Vervik (Rintilla, NOR)

Sunny je rodinný rarach a mazel, má překrásný výraz i stavbu těla a pohyb. Je to neúnavné perpetuum mobila na čtyřech nohách a velká milovnice angreštu a višní. :-)

Mám velkou radost z jejích perfektních zdravotních výsledků, které jsou potvrzeny oficiálním vyhodnocením. Kromě Sunnynky má vynikající výsledek DKK 0/0 dalších 5 sourozenců z vrhu.

Hafshop Školení, semináře