RUSTY LOVE

Rusty Love #1Rusty Love #2Rusty Love #3Rusty Love #4Rusty Love #5

Jack

Úvodní strana / Naši hafani / Jack

Jack

CH Giddygold Union Jack

 

Rodné jméno: CH Giddygold Union Jack
Pohlaví: pes
Datum narození: 23.7.2005
Chrup: plnochrupý
DKK:
DLK:
OCD:

1/1 (B)
0/0
negativní 2010

Vyšetření očí: PRA/CAT ECVO negativní 2010
Výstavy: CH MNG, MKD
BOB, CACIB, res. CACIB, CAC
Zkoušky: Bruksprove (DK)

Jack u nás zůstává navždy :-)

Charakteristika

Jack k nám přišel na necelý rok z CHS Fiddle-De-Dee's, majitelky Jane Nielsen, která mi umožnila tohoto "něžného obra" po dobu téměř jednoho roku vystavovat, trénovat s ním a poskytnout ho k dispozici českým i zahraničním fenám v lokalitě dostupnější, než je Dánsko. V průběhu této doby jsem k němu tak přilnula, že už jsem ho zkrátka nedokázala poslat zpět domů. Doma je nyní u nás ve Voznici. :-) Za tuto důvěru a možnost užít si přítomnost tak kvalitního jedince jak z hlediska rodokmenu tak exteriéru. zdraví a povahy, kterým Jack bezesporu je, Jane moc moc děkuji. Je to pro mě velká čest.

Jack je neuvěřitelně vyrovnaný, milý a konktaktní pes, který v tělesné stavbě vyniká svým úhlením předních i zadních končetin, položením lopatky a osazením a délkou krku. Má překrásnou hlavu se samčím výrazem a perfektní pigmentací. Je to mohutný silný pes, s krásnou hustou vlnitou krémovou srstí. 

Jackie je neustále vysmátý, přátelský pes, který miluje děti, je náruživý aportér a plavec. Na to, že byl do nového prostředí přesunut v dospělosti ve věku 5 let, jsem byla velmi mile překvapená jeho vyrovnaností, schopností okamžitě zapadnout do existující smečkové hierarchie, jako náhradní majitelku mě adoptoval okamžitě, perfektně spolupracuje ve výcviku i na výstavách. Doma je velmi klidný, hodný, mazlivý a bezproblémový, při kontaktu se zvěří nebo dummy se z něj stává atomové dynamo, je pozorný a plný energie.

Jeho rodokmen je čistě anglický, pochází z do Dánska importovaného anglického otce i anglické matky z věhlasné CH Xanthos. Jeho otcem je Xanthos Conquistador a jeho matkou Xanthos Chandra. Jde tedy o dánský odchov čistě anglické krve, který prošel i přísným dánským vyhodnocováním zdravotních indexů. Před příjezdem do ČR jsem si od majitelky vyžádala zdravotní hodnocení a i v pěti letech je prost OCD, srdečních onemocnění, má v pořádku kyčle i lokty, má oči prostá dědičných onemocnění a je plně plodný.

Je k dispozici ke krytí, kryje zcela spolehlivě i ve svém náhradním domově, v Dánsku je po něm přes 200 registrovaných štěňat.

Hafshop Školení, semináře